YouTrack integrated into Drupal (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: default
eo: defaŭlto

en: Password
eo: Pasvorto

en: Contact
eo: Kontakto

en: Watchdog
eo: Gardhundo

en: Recipient
eo: Ricevonto
