YouTrack integrated into Drupal (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Enabled
et: Lubatud

en: Project
et: Projekt

en: default
et: vaikimisi

en: Password
et: Parool

en: Contact
et: Kontakt

en: Recipient
et: Adressaat

en: Please select
et: Palun vali

en: Alert
et: Hoiatus
