YouTrack integrated into Drupal (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Project
eu: Proiektua

en: default
eu: lehenetsia

en: Password
eu: Pasahitza

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: Recipient
eu: Hartzailea

en: Info
eu: Informazioa

en: Alert
eu: Alerta
