YouTrack integrated into Drupal (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Project
fi: Projekti

en: default
fi: oletus

en: Password
fi: Salasana

en: Contact
fi: Ota yhteyttä

en: Watchdog
fi: Vahtikoira

en: Recipient
fi: Vastaanottaja

en: Info
fi: Tieto

en: Please select
fi: Valitse

en: Alert
fi: Varoitus
