YouTrack integrated into Drupal (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Enabled
gl: Activado

en: default
gl: predeterminado

en: Password
gl: Contrasinal

en: Contact
gl: Contacto

en: Watchdog
gl: Vixiante

en: Recipient
gl: Recipiente

en: Info
gl: Información

en: Please select
gl: Selección múltiple
