YouTrack integrated into Drupal (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Project
hi: परियोजना

en: default
hi: तयशुदा

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Contact
hi: संपर्क

en: Recipient
hi: प्राप्तकर्ता

en: Info
hi: जानकारी

en: Alert
hi: चेतावनी
