YouTrack integrated into Drupal (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Project
hr: Projekt

en: default
hr: Zadano

en: Password
hr: Lozinka

en: Contact
hr: Kontakt

en: Recipient
hr: Primatelj

en: Please select
hr: Molimo odaberite
