YouTrack integrated into Drupal (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Enabled
kk: Қосылған

en: default
kk: әдепкі

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Contact
kk: Контакттау

en: Recipient
kk: Қабылдаушы
