YouTrack integrated into Drupal (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: default
km: លំនាំដើម

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Contact
km: ទំនាក់ទំនង

en: Watchdog
km: ឃ្លាំ​មើល

en: Recipient
km: អ្នកទទួល

en: Info
km: ព័ត៌មាន
