YouTrack integrated into Drupal (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Project
kn: ಪರಿಯೋಜನೆ

en: default
kn: ಪೂರ್ವನಿಯೋಜಿತ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Contact
kn: ಸಂಪರ್ಕ

en: Info
kn: ಮಾಹಿತಿ

en: Alert
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ
