YouTrack integrated into Drupal (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Project
ku: پرۆژە

en: default
ku: بنەڕەتی

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Contact
ku: پەیوەندی

en: Recipient
ku: وەرگر

en: Info
ku: زانیاری
