YouTrack integrated into Drupal (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Project
lt: Projektas

en: default
lt: įprasta

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Watchdog
lt: Saugotojas

en: Recipient
lt: Gavėjas

en: Info
lt: Informacija

en: Please select
lt: Prašome pasirinkti
