YouTrack integrated into Drupal (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: default
mn: Үндсэн

en: Password
mn: Нууц үг

en: Contact
mn: Холбоо барих
