YouTrack integrated into Drupal (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Username
my: အမည်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: Recipient
my: လက်ခံရရှိသူ

en: Info
my: အချက်အလက်
