YouTrack integrated into Drupal (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Info
ne: जानकारी
