YouTrack integrated into Drupal (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Enabled
nn: Aktivert

en: default
nn: standard

en: Password
nn: Passord

en: Contact
nn: Kontakt

en: Info
nn: Informasjon
