YouTrack integrated into Drupal (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Enabled
pl: Włączone

en: Project
pl: Projekt

en: default
pl: domyślny

en: Password
pl: Hasło

en: Contact
pl: Kontakt

en: Recipient
pl: Adresat

en: Info
pl: Informacja

en: Base URL
pl: Bazowy URL

en: Please select
pl: Wybierz

en: Alert
pl: Ostrzeżenie
