YouTrack integrated into Drupal (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Username
ps: کارن نوم

en: default
ps: تلواله

en: Password
ps: پټ توری

en: Info
ps: مالومات

en: Alert
ps: خبراوى
