YouTrack integrated into Drupal (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Project
pt: Projeto

en: default
pt: padrão

en: Password
pt: Senha

en: Contact
pt: Contato

en: Recipient
pt: Destinatário

en: Info
pt: Informações

en: Base URL
pt: URL base

en: Please select
pt: Selecione...

en: Alert
pt: Alerta
