YouTrack integrated into Drupal (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Enabled
ru: Включено

en: Project
ru: Проект

en: default
ru: по умолчанию

en: Password
ru: Пароль

en: Contact
ru: Контакт

en: Watchdog
ru: Журнал

en: Recipient
ru: Получатель

en: Info
ru: Инфо

en: Base URL
ru: Базовый URL

en: Please select
ru: Пожалуйста, выберите

en: Alert
ru: Оповещение
