YouTrack integrated into Drupal (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: default
sl: privzeto

en: Password
sl: Geslo

en: Contact
sl: Kontakt

en: Watchdog
sl: Čuvaj

en: Info
sl: Podatki
