YouTrack integrated into Drupal (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: default
sq: e prezgjedhur

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Contact
sq: Kontakti

en: Recipient
sq: Marrës
