YouTrack integrated into Drupal (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Project
sv: Projekt

en: default
sv: förvald

en: Password
sv: Lösenord

en: Contact
sv: Kontakt

en: Watchdog
sv: Övervakning

en: Recipient
sv: Mottagare

en: Info
sv: Information

en: Base URL
sv: Bas URL

en: Please select
sv: Vänligen välj

en: Alert
sv: Larm
