YouTrack integrated into Drupal (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Project
te: ప్రాజెక్టు

en: default
te: అప్రమేయం

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Contact
te: సంప్రదించు

en: Info
te: సమాచారం
