YouTrack integrated into Drupal (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Password
ug: پارول

en: Recipient
ug: قوبۇل قىلغۇچى

en: Base URL
ug: ئاساس ئادرېسى
