YouTrack integrated into Drupal (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Enabled
vi: Bật

en: Project
vi: Công trình

en: default
vi: mặc định

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Contact
vi: Liên hệ

en: Recipient
vi: Người nhận

en: Info
vi: Thông tin

en: Please select
vi: Vui lòng chọn

en: Alert
vi: Báo động
