YouTrack integrated into Drupal (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Enabled
ar: مفعل

en: Project
ar: المشروع

en: default
ar: المبدئي

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Contact
ar: تواصل

en: Recipient
ar: المستلم

en: Info
ar: معلومات

en: Base URL
ar: عنوان URL الأساسي

en: Alert
ar: تنبيه
