YouTrack integrated into Drupal (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Password
az: Parol

en: Contact
az: Kontakt

en: Watchdog
az: Gözətçi

en: Recipient
az: Alıcı

en: Info
az: Məlumat

en: Alert
az: Xəbərdarlıq
