YouTrack integrated into Drupal (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Enabled
be: Уключана

en: default
be: прадвызначана

en: Password
be: Пароль

en: Contact
be: Кантакт

en: Recipient
be: Адрасат

en: Info
be: Інфармацыя
