YouTrack integrated into Drupal (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: default
bo: སོར་འཇོག

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Contact
bo: འབྲེལ་གཏུག

en: Watchdog
bo: ལྟ་སྲུང་ལག་ཆ

en: Recipient
bo: ལེན་མཁན

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན
