YouTrack integrated into Drupal (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Project
da: Projekt

en: default
da: standard

en: Password
da: Adgangskode

en: Contact
da: Kontakt

en: Watchdog
da: Hændelseslog

en: Recipient
da: Modtager

en: Base URL
da: Basis-URL

en: Please select
da: Vælg venligst

en: Alert
da: Advarsel
