YouTrack integrated into Drupal (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Username
de: Benutzername

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Project
de: Projekt

en: Password
de: Passwort

en: Contact
de: Kontakt

en: Watchdog
de: Systemprotokoll

en: Recipient
de: Empfänger

en: Base URL
de: Basis-URL

en: Please select
de: Bitte auswählen

en: Alert
de: Alarm
