YouTrack integrated into Drupal (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: default
el: προεπιλογή

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Contact
el: Επικοινωνία

en: Watchdog
el: Φύλακας

en: Recipient
el: Παραλήπτης

en: Info
el: Πληροφορίες

en: Alert
el: Συναγερμός
