YouTrack integrated into Drupal (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Enabled
es: Activado

en: Project
es: Proyecto

en: default
es: predeterminado

en: Password
es: Contraseña

en: Contact
es: Contacto

en: Watchdog
es: Guardián

en: Recipient
es: Destinatario

en: Base URL
es: URL Base

en: Please select
es: Seleccione por favor

en: Alert
es: Alerta
