YouTrack integrated into Drupal (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Enabled
fr: Activé

en: Project
fr: Projet

en: default
fr: défaut

en: Password
fr: Mot de passe

en: Recipient
fr: Destinataire

en: Base URL
fr: URL de base

en: Please select
fr: Veuillez sélectionner

en: Alert
fr: Alerte
