YouTrack integrated into Drupal (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: default
gu: મૂળભૂત

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Contact
gu: સંપર્ક

en: Alert
gu: ચેતવણી
