YouTrack integrated into Drupal (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: Enabled
he: מופעל

en: Project
he: פרוייקט

en: default
he: ברירת מחדל

en: Password
he: סיסמה

en: Contact
he: יצירת קשר

en: Recipient
he: נמען

en: Info
he: מידע

en: Base URL
he: כתובת האתר הבסיסית

en: Please select
he: נא לבחור

en: Alert
he: אתרעה
