YouTrack integrated into Drupal (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Project
hu: Projekt

en: default
hu: alapértelmezés

en: Password
hu: Jelszó

en: Contact
hu: Kapcsolat

en: Watchdog
hu: Eseménynapló

en: Recipient
hu: Címzett

en: Info
hu: Infó

en: Base URL
hu: Alapelérés útvonala

en: Please select
hu: Választás szükséges

en: Alert
hu: Riasztás
