YouTrack integrated into Drupal (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Recipient
hy: Ստացող

en: Info
hy: Ինֆո
