YouTrack integrated into Drupal (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Username
id: Nama pengguna

en: Enabled
id: Aktif

en: Project
id: Proyek

en: default
id: standar

en: Password
id: Sandi

en: Contact
id: Kontak

en: Recipient
id: Penerima

en: Base URL
id: URL dasar

en: Please select
id: Silahkan pilih

en: Alert
id: Peringatan
