YouTrack integrated into Drupal (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Username
is: Notendanafn

en: Enabled
is: Virkt

en: default
is: sjálfgefið

en: Password
is: Lykilorð

en: Contact
is: Tengiliður

en: Watchdog
is: Varðhundur

en: Recipient
is: Viðtakandi

en: Please select
is: Veljið
