YouTrack integrated into Drupal (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Username
it: Nome utente

en: Enabled
it: Attivato

en: default
it: predefinito

en: Contact
it: Contatto

en: Recipient
it: Destinatario

en: Info
it: Informazioni

en: Base URL
it: URL base

en: Please select
it: Per favore selezionare

en: Alert
it: Avviso
