YouTrack integrated into Drupal (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Enabled
ja: 有効

en: Project
ja: プロジェクト

en: default
ja: デフォルト

en: Password
ja: パスワード

en: Contact
ja: コンタクト

en: Watchdog
ja: システム監視

en: Recipient
ja: 受信者

en: Base URL
ja: ベースURL

en: Please select
ja: 選択してください

en: Alert
ja: 警告
