YouTrack integrated into Drupal (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Enabled
jv: Urip

en: default
jv: gawan

en: Password
jv: Sandhi

en: Contact
jv: Kontak

en: Recipient
jv: Penerima
