YouTrack integrated into Drupal (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Password
ka: პაროლი

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: Recipient
ka: მიმღები

en: Info
ka: ინფო
