YouTrack integrated into Drupal (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Project
lv: Projekts

en: default
lv: noklusējums

en: Password
lv: Parole

en: Contact
lv: Kontakti

en: Watchdog
lv: Sargsuns

en: Recipient
lv: Saņēmējs

en: Base URL
lv: Bāzes URL

en: Please select
lv: Lūdzu izvēlieties
