YouTrack integrated into Drupal (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: default
ml: സ്വതവേ

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Contact
ml: ബന്ധപ്പെടുക

en: Recipient
ml: സ്വീകർത്താവ്

en: Info
ml: വിവരം
