YouTrack integrated into Drupal (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Project
mr: प्रकल्प

en: default
mr: मुलभूत

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Contact
mr: संपर्क
