YouTrack integrated into Drupal (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: default
nl: standaard

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Recipient
nl: Ontvanger

en: Base URL
nl: Basis-URL

en: Please select
nl: Maak een keuze

en: Alert
nl: Alarm
