YouTrack integrated into Drupal (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Enabled
oc: Activat

en: Project
oc: Projèctes

en: default
oc: defaut

en: Password
oc: Senhal

en: Contact
oc: Contacte

en: Watchdog
oc: Susvelhança

en: Recipient
oc: Destinatari
